ruletessistemas.lv
Kā laimēt ruletē - padomi, sistēmas, stratēģijas Ruletes sistēmas

Uzlabotā Martingeila sistēma

Kas ir uzlabotā Martingeila sistēma ?

Uzlabotā Martingeila sistēma ir klasiskās Martingeila sistēmas atvasinājums. Tā ietver aizsardzību pret ilgstošu krāsu secību. Izmantojot šo sistēmu, maksimālais iespējamais zaudējums ir 31 žetons! Dažos avotos tiek apgalvots, ka ir nepieciešams rīkoties, vadoties pēc iepriekš sagatavotas tabulas (iespējams, varbūtības likumu dēļ), taču tā nav taisnība.

Kā tā darbojas?

Šī sistēma ir balstīta uz likmju noteikšanu ne vairāk kā 5 griezieniem desmit virknēs. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja nelaimējāt pat pēc piektā grieziena, jūs neveicat nākamā grieziena dubultošanu, bet gan sākat no 1 žetona. Šādā veidā jūs izvairīsieties no ilgstošu zaudējumu negatīvās ietekmes un zaudēsiet ne vairāk kā 31 žetonu. Dažos avotos ir minēts, ka jums nevajadzētu noteikt likmi vienai krāsai, bet vajadzētu vadīties pēc iepriekš sagatavotas tabulas. Patiesībā tas neietekmē šo sistēmu.

Padomi, ko iesakām

Uzlabotā Martingeila sistēma var šķist nedaudz vienveidīga, spēlējot ilgāku laiku. Ja jums kļūst garlaicīgi, spēlējot kādu laiku, pārmaiņus pēc izmēģiniet citu, daudz agresīvāku ruletes sistēmu.

Kazino, kur jūs varat spēlēt un laimēt īstu naudu

Numurs Vārds Iesācēja bonuss

Vai izmēģiniet savu sistēmu, spēlējot par brīvu