ruletessistemas.lv
Kā laimēt ruletē - padomi, sistēmas, stratēģijas Ruletes sistēmas

Sistēma “3/2”

Kas ir sistēma “3/2”?

Šī ruletes sistēma ir mazefektīva un vienlaikus neizšķiež jūsu kapitālu, spēle ir salīdzinoši mierīga, parasti bez straujām izmaiņām.

Kā tā darbojas?

Aplūkojot ruletes galdu, ievērosit, ka:

  • 1. kolonnā ir 6 sarkani un 6 melni lauki
  • 2. kolonnā ir 4 sarkani un 8 melni lauki
  • 3. kolonnā ir 8 sarkani un 4 melni lauki

Ja noteiksit likmi sarkanajai krāsai, tiks segti 18 skaitļi, bet, ja vienlaikus noteiksit likmi arī vidējai kolonnai, tiks segti papildus 8 melnie skaitļi. Nosakot šādu likmi, tiks segti 26 skaitļi; nenosegti paliks tikai 10 skaitļi un nulle, tātad — kopā 11.

Spēles piemērs

Novietojiet 3 žetonus sarkanajā un 2 žetonus vidējā kolonnā. Ja laimējošais skaitlis ir sarkanais cipars no pirmās vai trešās kolonnas, jūs laimējat 3 žetonus vidējai kolonnai, bet zaudējat 2 žetonus vidējai kolonnai. Tātad kopā būsit laimējis 1 žetonu.

  • Ja bumbiņa nokrīt uz melnā cipara vidējā kolonnā, jūs laimējat 4 žetonus un vienlaikus krāsas dēļ zaudējat 3 žetonus. Bet kopumā tāpat būsit laimējis 1 žetonu.
  • Ja bumbiņa nokrīt uz sarkanā cipara vidējā kolonnā, jūs laimējat 7 žetonus no abu likmju kombinācijas.
  • Ja bumbiņa nokrīt uz melnā cipara no sānu kolonnām, jūs zaudējat 5 žetonus; tomēr jāsaka, ka šī iespēja gadās visretāk.

Alternatīvs sistēmas variants

Nosakiet 3 žetonu likmi 19.–36. laukumam un 2 žetonus pirmajam ducim (1–12), lai segtu visus skaitļus, izņemot 13–18. Kamēr vien bumbiņa nokrīt uz kāda no skaitļiem, kas ir ārpus diapazona 13–18, jūs laimēsit 1 žetonu.

Kazino, kur jūs varat spēlēt un laimēt īstu naudu

Numurs Vārds Iesācēja bonuss

Vai izmēģiniet savu sistēmu, spēlējot par brīvu