ruletessistemas.lv
Kā laimēt ruletē - padomi, sistēmas, stratēģijas Ruletes sistēmas

Labušēra sistēma

Kas ir Labušēra sistēma?

Labušēra sistēmu mēdz dēvēt arī par izsvītrošanas ruletes sistēmu. Tā spēlētājiem piedāvā iespēju ar salīdzinoši zemām likmēm laimēt lielas summas. Ja salīdzina ar Martingeila sistēmu, kur secīgu neveiksmju gadījumā nācās noteikt likmi uz augstām summām, Labušēra sistēmā ir nepieciešamas tikai būtiski zemas likmes.

Kā tā darbojas?

Pierakstiet secīgu skaitļu rindu (garums pēc izvēles), piemēram: 1, 2, 3, 4, 5. Likmes lielums būs pirmā un pēdējā cipara summa, piemēram, 1+5=6. Nosakiet 6 žetonu likmi savai izvēlētajai krāsai (vai pāra/nepāra skaitlim, lielam/mazam skaitlim); likmi noteiksit tikai savam izvēlētajam vienumam.

Ja laimējat, izsvītrojiet divus skaitļus (katrā pusē pa vienam), šajā piemērā tie būs 1 un 5. Tagad sekvence ir šāda: 2, 3, 4, tātad nākamā likme būs 2+4=6.

Ja zaudējat, sekvences beigās pievienojiet zaudēto summu, tātad — 6, līdz ar to skaitļu rinda būs 2, 3, 4, 6, bet jūsu nākamā likme — skaitlis 8 (2+6).

Turpiniet izmantot šo sistēmu, līdz visi skaitļi ir izsvītroti. Ja zaudējat, pievienojiet tikai vienu skaitli, bet, ja laimējat, — izsvītrojiet divus skaitļus.

Pēdējā piezīme

Labušēra sistēmai ir šāda priekšrocība: ja laimestu un zaudējumu skaits ir vienāds, jūs vienmēr būsit plusos. Lai budžets būtu neitrāls, pietiek, ja no trīs spēlēm laimēsit tikai vienā.

Kazino, kur jūs varat spēlēt un laimēt īstu naudu

Numurs Vārds Iesācēja bonuss

Vai izmēģiniet savu sistēmu, spēlējot par brīvu